top of page

Kargo

Tüm ürünleriniz siparişinizi takip eden 2-3 iş günü içersinde kargoya teslim edilmektedir.  Örgü koleksiyonunda yer alan seçili ürünlerde kargo süresi 7 güne kadar uzayabilmektedir. Haftasonu verilen siparişlerinizi sonraki Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Ürün kargoya verildikten sonra size ulaşma süresiyse yaklaşık Türkiye içinde 1-3 gün, yurt dışı siparişlerdeyse 7-14 gün arasında değişmektedir.

Türkiye içi tüm gönderilerde 300 ₺ altındaki siparişleriniz için kargo ücreti 20 ₺ olarak belirlenmiştir. 300 ₺ üzerindeki siparişlerde kargo ücretsizdir.

*Türkiye içi siparişleriniz için Yurtiçi Kargo, Yurtdışı siparişleriniz için PTT Kargo ile çalışmaktayız.
 

İade

Teslimat tarihinden itibaren 10 gün içerisinde ürününüzü kullanılmamış olarak geri iade edebilirsiniz. Ürününüzü tarafınıza gönderilen fatura ile birlikte, kargoya teslim edebilirsiniz. Faturasız ürünleriniz geri iade edilememektedir.  İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bebeğiniz kullandıktan sonra döngü modeline iade etmek istediğiniz ürünler için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz. 

İade Adresi
S.S BERİ KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM ve İŞLETME KOOPERATİFİ
Önder Kadın Eğitim Kültür Merkezi
Önder Mah. Gönülçalan Sk. No:11
Altındağ/Ankara

bottom of page